Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
omen
#1
co o tym myslisz
Cytat:Witaj Przemysław Nowak!

Pisząc tego maila do Ciebie mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z serwera VPS OpenVZ z którego korzystasz. Chcielibyśmy jednak jeszcze bardziej zwiększyć Twoje zadowolenie, zwłaszcza że wprowadziliśmy dość istotne zmiany w ofercie, dzięki którym możemy zaproponować serwery z pełną wirtualizacją (KVM), które dają Ci jeszcze większe możliwości, zapewniają większą wydajność i niezależność (a Ty możesz z nich skorzystać już za 1 zł, ale o tym później)!
 
W ostatnich miesiącach mocno dopracowaliśmy funkcjonalności w ramach KVM oraz doposażyliśmy serwery i postanowiliśmy w związku z tym pójść na całość – od teraz za 50 zł miesięcznie możemy zaproponować 4 rdzenie Intel Xeon E5 z 8 GB RAM i 40 GB SSD. Wszystkie te zasoby są w pełni gwarantowane, zaś korzystanie z serwera KVM daje szereg dodatkowych możliwości, które były niedostępne w serwerach OpenVZ:
 
Backup wykonywany co godzinę, możliwość bezpłatnego powołania drugiego serwera z kopii zapasowej na określony czas
- Możliwość instalacji dowolnego systemu operacyjnego z obrazu iso
- Dostępność do konsoli awaryjnej na wypadek uszkodzenia systemu
- Swój serwer można dowolnie skonfigurować – Docker i inne rozwiązania kontenerowe nie są już problemem
Dużo większa wydajność w porównaniu z OpenVZ
 
Wirtualizacja OpenVZ niestety wiązała się z pewnymi ograniczeniami, które staraliśmy się niwelować dla naszych użytkowników, jednakże w czasach coraz większej powszechności rozwiązań takich jak Docker, było to coraz trudniejsze. Stąd też nie oferujemy już nowych serwerów w tej wirtualizacji, a w zamian tego proponujemy serwery KVM, które nie nakładają na użytkownika takich ograniczeń i pozwalają na wiele więcej.
 
Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób takich jak Ty, chcących rozpocząć korzystanie z technologii KVM w naszej ofercie. Mogą one zamówić serwer KVM na 3 miesiące za symboliczne 1 zł, przenieść w tym czasie swoje dane z dotychczasowego serwera na nowy, a następnie przez zgłoszenie w panelu złożyć dyspozycję zamknięcia swojego obecnego serwera i przeliczenia pozostałego okresu ważności na nowy serwer KVM.
W celu skorzystania z promocji w trakcie zamawiania serwera KVM podaj kod: 1PLN
Nie ograniczaj się, pozwól sobie na komfort i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań o dużo większej wydajności i niezawodności, dzięki serwerom KVM z naszej nowej oferty. Gdyby nasunęły się jakieś pytania w związku z naszą propozycją – chętnie na nie odpowiemy, zachęcamy do kontaktu!


Pozdrawiamy,
zespół webh.pl
Odpowiedz
#2
aktualnie mamy:
- 6 rdzeni z Intel® Xeon® CPU E5-2650L 0 @ 1.80GHz
- 8GB ramu
- 100GB SSD i zajęte 64GB

oferta mogła by być pod warunkiem, że dysk z 40GB na 100GB nam zmienią bo inaczej to się nie zmieścimy z danymi
Odpowiedz
#3
Dwa problemy, trzeba to przenieść, dysk 80gb SSD, wtejnsamejncenie co teraz, ale można go później zwiększać chyba 15zl kolejne 40fb


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
kwestia że sami to musimy przenieśśc, tzn ty bo ja to nierozumiem sie na tym
Odpowiedz
#5
w sumie to nie wiem czy jest sens się bawić w przenosiny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości